Офіційний веб-сайт
Головне менюЗагальна інформація
 


    Забезпечення прозорості та відкритості роботи, створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Центрі по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області (далі - Центр) здійснюється відповідно до вимог Закону України „Про доступ до публічної інформації”, Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 583 „Питання виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації” в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади”, Регламенту Центру.

Доступ до публічної інформації Центру забезпечується шляхом надання інформації за запитами на отримання публічної інформації.

         Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

         Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області є розпорядником інформації, яка отримана або створена в процесі здійснення Центром своїх повноважень.


ЗАКОН УКРАЇНИ "Про доступ до публічної інформації"
Переглянути Завантажити

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації"
Переглянути Завантажити

ПОСТАНОВА КМУ від 25 травня 2011 р. N 583 Питання виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади
Переглянути Завантажити

Наказ Центру №39 "Про забезпечення доступу до публічної інформації"
Переглянути Завантажити

 

 

 

 
     © CSV 2011