Офіційний веб-сайт
Головне меню







Інформація
 

Оголошення конкурсу на проведення капітального ремонту систем електропостачання з додатковим встановленням електричних пристроїв


  06.08.2019 року Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області, що знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Ціолковського, 47 оголошує конкурс на проведення капітального ремонту систем електропостачання з додатковим встановленням електричних пристроїв.
   За інформацією щодо переліку документів та умов конкурсу звертатися за адресою: м. Полтава, вул. Ціолковського, 47 або за телефонами (0532)68-12-90, (0532)68-12-61.
   Документи приймаються протягом 14 календарних днів з дати публікації оголошення.
Розгорнути/Згорнути

Конкурс на право оренди частини нежитлового приміщення


   Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області оголошує конкурс на право оренди частини нежитлового приміщення для розміщення торгівельного об'єкта з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи, загальною площею 3,40 кв.м., за адресою
м.Полтава, вул.Ціолковського, 47 зі стартовою орендною платою 95,25 грн. зПДВ/місяць. За додатковою інформацією щодо переліку документів та умов конкурсу звертатиса за адресою: Ціолковського, 47, та за телефоном 68-12-61. Документи приймаються протягом 15 календарних днів після опублікування оголошенняю
Розгорнути/Згорнути

Щорічна разова грошова допомога ветеранам війни до 5 травня


   У зв'язку з наближенням свята Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, на державному рівні здійснені заходи щодо проведення виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни.
   Органами соціального захисту населення проведена необхідна робота для забезпечення виплати разової грошової допомоги до 5 травня інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.
   У 2014 році Уряд ухвалив рішення збільшити розміри разової грошової допомоги усім ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань, що виплачується до 5 травня. У середньому збільшення становитиме 6,6 % порівняно з минулим роком. Зокрема, інваліди війни отримають допомогу на 125-160 грн. вищу, ніж у 2013 році.
   Так, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 16.04.2014 року № 102 «Деякі питання виплати у 2014 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» у поточному році щорічна разова грошова допомога до 5 травня надаватиметься у таких розмірах:
Розгорнути/Згорнути

Щодо надання пільг на тверде паливо та скраплений газ


   Особам, які відповідно до чинного законодавства мають право на пільги з придбання твердого палива та скрапленого газу, зазначені пільги надаються, виходячи із розрахунку вартості 1 тонни твердого палива та 1 балона скрапленого газу на домогосподарство на рік.
   У 2014 році для надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам застосовуються граничні показники вартості: твердого палива – 1 078,23 гривень за одну тонну; скрапленого газу – 138,33 гривень за один балон.
   За вибором пільгових категорій осіб забезпечення твердим пічним побутовим паливом та скрапленим балонним газом може здійснюватися у грошовій або натуральній формі.
   Право на 100-відсоткову знижку з придбання твердого палива мають:
Розгорнути/Згорнути

Пільги багатодітним сім'ям


   Відповідно до Закону України "Про охорону дитинства" багатодітні сім'ї користуються пільговою знижкою при сплаті за житлово-комунальні послуги та послуги зв'язку, придбанні палива (якщо їхні будинки не мають центрального опалення), скрапленого балонного газу для побутових потреб, у розмірі 50 відсотків їх вартості, в межах встановлених норм.
   Діти з багатодітних сімей мають право на безоплатний проїзд.
   Багатодітною сім'я - сім'я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує.
   Дитина - особа віком до 18 років (повноліття), якщо згідно з законом, застосовуваним до неї, вона не набуває прав повнолітньої раніше.
Розгорнути/Згорнути

Підвищення соціальних гарантій малозабезпеченим сім'ям з 1 січня 2014 року


   Державна підтримка малозабезпечених сімей забезпечується шляхом надання державної соціальної допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» .
   Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям призначається і виплачується у грошовій формі сім'ям, які постійно проживають на території України, та з поважних або незалежних від них причин мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму для сім'ї.
   Частиною першою статті 7 вказаного Закону встановлені обмеження в призначенні вказаної допомоги. Зокрема, допомога не призначається у разі, якщо працездатні члени сім'ї не працюють, не служать, не вчаться за денною формою навчання протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги.
Розгорнути/Згорнути

Соціальній захист громадян постраждалих внаслідок ЧАЕС


   Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" визначено, осіб яких віднесено до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
   До осіб постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи належать учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (громадяни, які брали безпосередню участь у ліквідації аварії та її наслідків та потерпілі від Чорнобильської катастрофи (громадяни, які зазнали впливу радіоактивного опромінення внаслідок Чорнобильської катастрофи ).
   Статус особам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи встановлюється відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та "Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 20.01.1997 р № 51.
   Учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вважаються громадяни, які безпосередньо брали участь у будь-яких роботах, пов'язаних з усуненням самої аварії, її наслідків безпосередньо у зоні відчуження у 1986-1987 роках незалежно від кількості робочих днів, а у 1988-1990 роках – не менше 30 календарних днів, а також ті, хто працював не менше 14 календарних днів у 1986 році на діючих пунктах санітарної обробки населення і дезактивації техніки або їх будівництві.
   До потерпілих від Чорнобильської катастрофи належать :
  • - евакуйовані із зони відчуження ( в тому числі особи, які на момент аварії перебували в стані внутрішньоутробного розвитку), а також відселені із зон безумовного ( обов'язкового) і гарантованого добровільного відселення;
  • Розгорнути/Згорнути

    Про підвищення розмірів державних соціальних допомог з 1 грудня 2013 року


       Відповідно до статті 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" з 1 грудня 2013 року збільшено розміри прожиткових мінімумів для основних соціальних і демографічних груп населення:
  • для дітей віком до 6 років - 1032 грн.;
  • для дітей від 6 до 18 років - 1286 грн.;
  • для працездатних осіб - 1218 грн.;
  • для осіб які втратили працездатність - 949 грн.
       В зв'язку з цим проведено перерахунки державних соціальних допомог, розміри яких залежать від прожиткових мінімумів.
       Виходячи з встановлених розмірів прожиткових мінімумів з 1 грудня 2013 року:
  • Розгорнути/Згорнути

    Соціальна підтримка малозабезпечених сімей


       Одним з напрямів нових соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича є підвищення якості життя для малозабезпечених сімей з дітьми.
       Державна підтримка малозабезпечених сімей забезпечується шляхом надання державної соціальної допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям».
       Розмір соціальної допомоги визначається як різниця між встановленим рівнем забезпечення прожиткового мінімуму для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, але не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.
       З 1 січня 2013 року рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення державної соціальної допомоги встановлюється у сумі:
  • для працездатних осіб у розмірі 21 % прожиткового мінімуму для працездатних осіб – 240,87 грн.
  • Розгорнути/Згорнути

    Порядок виплати державних соціальних допомог


       За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам органами праці та соціального захисту населення проводиться виплата державних соціальних допомог, зокрема:
  • сім'ям з дітьми;
  • малозабезпеченим сім'ям;
  • інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам;
  • тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.
  • Розгорнути/Згорнути

    Основні види державної соціальної допомоги, виплата яких проводиться Центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області

  • Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям
  • Державна допомога сім’ям з дітьми ( допомога у зв’язку з вагітністю та пологами; допомога при народженні дитини; допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку; допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування; допомога на дітей одиноким матерям; допомога при усиновленні дитини)
  • Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам
  • Тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме
  • Державна соціальна допомога дітям-сиротам, та дітям, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення прийомним батькам і батькам-вихователям за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом „гроші ходять за дитиною”
  • Розгорнути/Згорнути
     
         © CSV 2011